U sportskom centru Šumice 12. novembra održan je medjunarodni džudo turnir “Kup Žandarmerije 2017”. Džudo škola Mijalković je imala tri predstavnika a osvojene su dve medalje i jedno peto mesto.

U konkurenciji mladjih poletarki u kategoriji do 31. kilogram Aleksić Hana je osvojila zlatnu medalju. Hana je zahvaljujući svojim omiljenim tehnikama koši guruma i kesa gatame sa lakoćom pobedila sve protivnice iponima.

U konkurenciji poletaraca u kategoriji do 46. kilograma srebrnu medalju osvojio je Mišić Aleksa. Iako Aleksa još nema puno takmičarskog iskustva pokazao je dobro poznavanje džudo tehnike. Aleksa je imao četiri meča a u svakom je pokazao izuzetnu borbenost i želju za pobedom.

U konkurenciji poletarki u kategoriji do 31. kilogram Mijalković Anja je zauzela peto mesto.